رئیس پلیس پایتخت گفت: نیروی انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌ داند و همه تلاش خود را به کار خواهد بست تا عزاداری عزادارن سید سالار شهیدان در کمال امنیت و آرامش برگزار شود.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین رحیمی ، رئیس پلیس پایتخت   با تسلیت فرا رسیدن ایام محرم گفت: در حقیقت محرم و صفر باعث شد که اسلام اصیل و راستین که همان اسلام ناب محمد (ص ) سینه به سینه و نسل به نسل از کوران حوادث مختلف به سلامت عبور کند و به دست ما برسد.

وی با اشاره به اینکه حماسه عاشورا حماسه ای تاریخ ساز شد و ندای مظلومیت، حقانیت و حق طلبی سالار شهیدان همچنان در گوش زمان طنین‌انداز است اعلام داشت: امام حسین همه هستی خود را فدا کرد تا اسلام فدای تزویر، ریا و نفاق نشود.

* نیروی انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌ داند

رئیس پلیس پایتخت عنوان کرد: نیروی انتظامی خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌داند و همه تلاش خود را به کار خواهد بست تا عزاداری عزادارن سید سالار شهیدان در کمال امنیت و آرامش برگزار شود.

وی با تاکید براینکه بی نظمی، ایجاد راه بندان و مزاحمت صوتی در مراسم سید سالار شهیدان پذیرفتنی نیست، بیان داشت: باید تلاش کنیم بگونه‌ای رفتار نشود که بیگانگان، مفسدان و معاندان از آن بهره برداری منفی کنند.

* از هر عملی که موجب وهن مذهب شود دوری کنیم

سردار رحیمی گفت: امام حسین (ع) نماد و اسوه همه خوبی‌هاست، از این رو لازم است که در نهایت نظم و انضباط مراسم عزای حسینی را اقامه نماییم و از هر عملی که موجب وهن مذهب شود به شدت دوری گزینیم.

وی افزود: در ایام محرم و صفر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با آمادگی صد در صد آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهرانی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز