معاون هماهنگ‌ کننده پلیس راهور پایتخت گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تدابیر ویژه‌ و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خدمت عزاداران امام حسین (ع) خواهیم بود.

به گزارش مرور نیوز،  سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور ،  معاون هماهنگ‌ کننده پلیس راهور پایتخت با تسلیت ایام شهادت سالار و سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان، گفت: پلیس راهور تهران بزرگ تقریبا از یک ماه گذشته اقدامات خود را برای اجرای طرح انتظامی-ترافیکی ویژه این ایام با برگزاری جلسات و تحلیل و شناسایی مساجد، هیئت‌ها، حسینیه‌ها و تکایای مهم تهران شروع کرده و این طرح در حال حاضر آماده است که از شب اول محرم نیز اجرا می‌شود.

وی بیان داشت: پلیس راهور تهران با کلیه اماکنی که مراسم ایام عزاداری سالار شهیدان در آن برپا می‌کنند و در تاسوعا و عاشورای حسینی به اوج خود خواهد رسید هماهنگی‌های لازم را خواهد داشت.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: همکاران ما در سطح معابر شهر تهران در شب‌ها به صورت ویژه حضور خواهند داشت و تا پایان مراسم و پاسی از شب امور ترافیکی معابر را کنترل خواهند کرد.

این مقام انتظامی افزود: در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تدابیر ویژه‌ و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خدمت عزاداران امام حسین (ع) خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز