شهردار تهران گفت: بر اساس قول و وعده‌ ای که قبل از این به مردم تهران داده بودیم، هر ماه یکی از ایستگاه‌ های مترو راه‌ اندازی می‌ شود.

به گزارش مرور نیوز،  پیروز حناچی ، شهردار تهران  ظهر امروز (6 مهر) در حاشیه افتتاح رسمی از ایستگاه امام حسین (ع)   واقع در خط شش مترو با تاکید بر اینکه بر اساس قول و وعده‌ای که قبل از این به مردم تهران داده بودیم، هر ماه یکی از ایستگاه‌های مترو راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: امروز  شاهد راه‌اندازی ایستگاه امام حسین (ع) هستیم که خدمات مؤثری به مردم ارائه می‌شود و همچنین ١۴ دستگاه هواساز نیز به بهره‌برداری رسید و با این آهنگ، سایر ایستگاه‌ها نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: در مهرماه در خطوط یک، دو، چهار، شش و هفت سرفاصله حرکت قطارها کاهش یافته و این در حالی است که افتتاح هواکش‌های میان تونلی  می‌تواند به خدمات رسانی بهتر کمک کرده و می‌تواند به توزیع بار پیک زمانی کمک کند.

شهردار تهران در مورد درخواست استاندار تهران مبنی بر واگذاری مجموعه‌های بهاران به بهزیستی و اینکه آیا شهرداری در این زمینه به شورای شهر لایحه‌ای داده است یا خیر، ‌ گفت:‌ شهرداری در اجرای این مسئله در بخش‌هایی که بهزیستی آمادگی دارد، اقدام لازم را انجام می‌دهد و شورای شهر نیز موافق است و همه باید دست به دست هم دهیم تا اقدامات موثر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شود.

حناچی در مورد اینکه پلیس طرح ترافیک جدید را رد کرده است، گفت: این موضوع در شورای عالی ترافیک مطرح و نظرات  ۶ دستگاه در آن وجود دارد و پس از آن نتیجه قطعی اعلام می‌شود.

در این مراسم افتتاح حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، الویری، محسن هاشمی، امانی، اعطا از اعضای شورای شهر نیز حضور داشتند و از دیوارنگاره شهدا در ایستگاه مترو امام حسین نیز رونمایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز