رییس پلیس کشور با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، گفت: بیش از 30 هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین اشتری ،  رییس پلیس کشور   در جلسه قرارگاه اربعین حسینی(ع) ناجا، گفت: ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت می گویم و هفته دفاع مقدس را نیز گرامی می داریم و خداوند را هزاران بار که توفیق خدمتگزاری به زائران اربعین را روزی مان کرده است، شکر می گوییم.

وی با تقدیر از زحمات همه خادمان حسینی، افزود: پس از پایان مراسم معنوی اربعین  سال گذشته، بلافاصله جلسات هماهنگی برای برگزاری مراسم اربعین امسال برگزار و پیگیری شد؛ به لطف خداوند شاهد برگزاری سیزدهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی ناجا در ستاد فرماندهی هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه تامین امنیت زوار اربعین و تسهیل در تردد آنان از اولویت های جدی ناجا در این ماموریت است، ادامه داد: نیروی انتظامی تمهیدات لازم را در راستای برگزاری کنگره عظیم و معنوی اربعین حسینی پیش بینی کرده است و در این ماموریت با تمام توان به میدان می آید.

سردار اشتری با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، خاطرنشان کرد: بیش از 30 هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد و با اجرای طرح های جدید، رویکرد تسهیل تردد زوار و خدمات دهی شایسته به آنان را دنبال می کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی آماده تر از گذشته به زوار اربعین خدمت خواهد کرد، گفت: همه ما باید توفیق خدمتگزاری به زوار آقا اباعبدالله الحسین (ع) را قدر و برکت بدانیم.

براساس گزارش سایت پلیس، در این جلسه مصوبات نهایی توسط سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی به روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و معاونت های مختلف ناجا ابلاغ شد؛ همچنین روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان مرزبانی و یگان ویژه ناجا و فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان و کرمانشاه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای خدمات دهی به زوار اربعین، ارائه کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز