فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی لوح تقدیری را به آیت‌ الله رئیسی اهدا کردند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، در پایان نشست فراکسیون زنان مجلس  با آیت الله رئیسی ، رییس قوه قضائیه فریده اولاد قباد رئیس فراکسیون زنان با تشکر از ارائه لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانون در برابر خشونت و همچنین فراهم کردن شرایط تسهیل رسیدگی به پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی از طرف فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی لوح تقدیری را به آیت الله رئیسی اهدا کرد.

متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی

 رئیس محترم قوه قضاییه

با عرض سلام و تبریک توفیقات حضرت عالی از بدو قبول این مسئولیت بزرگ، بدینوسیله بر خود لازم می دانیم به عنوان اعضای فراکسیون بانوان در مجلس شورای اسلامی با اعتنا به حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از تلاش ها و زحماتی که کشیده شده، از جمله لایحه "صیانت، کرامت و تامین امنیت بانون در برابر خشونت" را جهت مراتب قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال داشته‌اید، تشکر و قدردانی نماییم.

همچنین باید از قوه قضاییه برای فراهم کردن شرایط تسهیل رسیدگی به پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی تقدیر و تشکر کرد، که با همت بلند قضات و همکاران خدوم و شریف خود در فراهم کردن این جهاد بزرگ کوشا و ساعی باشند.

در آخر لازم است به عرض برسانم که چشم تمامی مراجعین به قوه قضاییه به نتیجه کار یعنی عدالت خواهی منور است، تا در سایه سار آن جامعه اسلامی داشته باشیم. ان شالله.

فریده اولاد قباد

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز