رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: البته وقتی قیمت‌ها جا به جا می‌شود طبیعی است که درصد پیشرفت پروژه‌ها هم تغییر می‌کند.

به گزارش مرور نیوز،  محسن هاشمی ، رئیس شورای اسلامی شهر تهران  در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوع پایانه شرق موضوع بزرگی است.

وی افزود: معمولا در پروژه‌های عمرانی یک بخش هایی که جز بخش‌های اصلی نیستند بعد از راه‌اندازی اولیه راه اندازی کلی می شود و اینجا فرض شده است که این ساختمان ظرفیت فعال شدن را دارد.

محسن هاشمی گفت: شاید یک نفر بگوید هنوز در این ترمینال مسجد ساخته نشده است ولی می شود آرام آرام به تکمیل این پروژه پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از نظر من که از آنجا بازدید کردم این امکان وجود دارد که پایانه فعال شود و سپس باقی بخش‌ها ساخته شود.

وی افزود: مدیریت شهری قبلی گفتند ما ۹۹ درصد در پایانه شرق پیشرفت داشتیم چرا شما نتوانستید یک درصد آن را کامل کنید. اما جدیدی‌ها رفتند بازدید کردند گفتند ۷۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.

هاشمی گفت: البته وقتی قیمت‌ها جا به جا می‌شود طبیعی است که درصد پیشرفت پروژه‌ها هم تغییر می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: مدیریت شهری خودش باید دور هم بنشینند و به نتیجه برسند که می شود آنجا را فعال کنند یا خیر.

محسن هاشمی در بخش دیگر از مصاحبه خود درخصوص جلسه یکشنبه کمیسیون حمل و نقل هم گفت: در آن جلسه فقط چند دقیقه اولش حضور داشتم و در جریان کامل موضوع نیستم که در آن جلسه درخصوص واگن‌های مترو هم حرفی زده اند یا خیر.

محسن هاشمی به جلسه طرح توسعه دانشگاه تهران با حضور جهانگیری اشاره کرد و گفت: توسعه دانشگاه تهران ربطی به شورا نداشت بلکه دچار یک مصوبه از شورای عالی شهر سازی شده بود و دانشگاه تهران به این مصوبه گلایه داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در آن جلسه صحبت‌هایی شد اما تصمیم گیری خاصی هم نشد و بیشتر طرح موضوع از سوی دانشگاه تهران شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز