رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: ما قدرت صادرات سلاح‌ ها را داریم و با نوع خارجی واقعا قابل رقابت است.

به گزارش مرور نیوز،  سردار محسن حسن خانی ، رئیس پلیس آگاهی ناجا در بازدید از نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ که امروز شنبه (13 مهرماه) برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: باید به واسطه پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه‌های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری تجهیزات انتظامی به پلیس در حوزه مأموریت‌هایش کمک کنیم.

وی افزود: یکی از موضوعات بسیار جالبی که در نمایشگاه وجود داشت این بود که علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت نسبت به گذشته هستیم. چنین پیشرفت‌هایی حاصل تلاش جوانان است که همین موضوع انسان را به وجد می‌آورد، که همین نتیجه توجه به فرمایشات رهبر انقلاب است که فرمودند (ما می‌توانیم) و هیچ زمانی نباید به دست بیگانه چشم بدوزیم و باید به خودمان تکیه کنیم و ما هرجا که به خودمان تکیه کردیم، فعل خواستن را صرف کردیم.

سردار حسن خانی تأکید کرد: امروز در زمینه صنایع دفاعی بهترین وضعیت را داریم و در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ سلاح‌هایی را مشاهده کردیم که باعث سرافزاری ما است و با همین سلاح‌ها می‌توانیم در مقابل دشمنان اسلام بایستیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: ضمن اینکه قدرت صادرات این سلاح‌ها را داریم و با نوع خارجی واقعا قابل رقابت است. در بعضی موضوعات شاید بهتر هم باشیم و در حوزه نرم افزاری هم کار‌هایی را مشاهده کردیم که در دهه‌های گذشته در تصورات ما بود و امروز مشاهده می‌کنیم که مسائلی که در ذهنمان بود، عملیاتی شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز