مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: متأسفانه بعضاً مشاهده می‎کنیم که افرادی سوء استفاده‌گر در این ایام اقدام به افزایش قیمت‌ها یا عدم عرضه بلیط می‎کنند که این تخلف تعزیراتی است و حتماً با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز،  محمدعلی اسفنانی ،  مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران درخصوص تمهیدات سازمان تعزیرات برای رفاه حال زائران اربعین حسینی و مقابله با سوءاستفاده‌ها در این زمینه گفت: قطعاً اقدامات لازم را در این زمینه انجام دادیم. چون اعلام شده بود که قیمت بلیط هواپیماها آزاد شده و کف و سقفی برای آن در نظر نگرفته بودند لذا پیگیری‌های جدی صورت گرفت و جلسات متعددی را هم در این مورد برگزار کردیم تا اینکه نهایتاً قرار بر این شد که سازمان هواپیمایی کشوری، قیمتی را برای بلیط زائران اربعین حسینی اعلام کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر قیمتی که برای ۲۰ تا ۳۰ مهر برای پروازهای نجف به تهران و برعکس در نظر گرفته شده است به صورت رفت و برگشت ۲ میلیون و دویست هزار و برای مشهد به نجف و بالعکس، ۲ میلیون و هشتصد هزار تومان است.

اسفنانی بیان کرد: متأسفانه بعضاً مشاهده می‎کنیم که افرادی سوء استفاده‌گر در این ایام اقدام به افزایش قیمت‌ها یا عدم عرضه بلیط می‎کنند که این تخلف تعزیراتی است و حتماً با آنها برخورد خواهد شد.

معاون رئیس سازمان تعزیرات کشور در پایان تأکید کرد: مردم مطمئن باشند که با متخلفان برخورد خواهد شد. از سوی دیگر از مردم سراسر کشور خواهشمندم که اگر تخلفی را مشاهده کردند با سامانه ۱۳۵ تماس برقرار کرده و آن را اعلام، یا اگر برای آنها ممکن است، به صورت مکتوب، ما را در جریان قرار دهند و ما هم حتماً‌ پیگیری و برخورد جدی با متخلفان خواهیم داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز