فرمانده نیروی انتظامی گفت: بخشی از مکان های که در اختیار ناجا است استیجاری است و ما موقت در آن مکان ها هستیم و همچنین بخشی از مکان هایی که متعلق به ناجا است، نیاز به بازسازی دارد.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین اشتری ، فرمانده نیروی انتظامی ظهر امروز (14 مهر) در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی معاونت مهندسی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی به علت تنوع مأموریت ها نیاز به پروژه های عمرانی مختلفی دارد.

وی افزود: همکاران ما در شهرهای مختلف در مرزها و روستاها حضور دارند و باید حضور آنها و فعالیت های نسبت به قبل جدیت بیشتری داشته باشد و ما هم سعی می کنیم مکان های مناسبی که در شأن کارکنانمان باشد، برای آنها فراهم کنیم.

اشتری اظهارداشت:  بخشی از مکان های که در اختیار ناجا است استیجاری است و ما موقت در آن مکان ها هستیم و همچنین بخشی از مکان هایی که متعلق به ناجا است، نیاز به بازسازی دارد که البته باید فعالیت هایمان را هم در سندیت ملک ها و هم بازسازی مکان های ناجا بیشتر کنیم و همچنین خدماتمان ارتقا یابد.

وی افزود: امروز ۱۲۱ پروژه عمرانی افتتاح می شود و امیدواریم با افتتاح این پروژه ها تسریع در خدمتگزاری به مردم را مشاهده کنیم.

اشتری تصریح کرد: با راه اندازی این پروژه ها هم رضایت مردم جلب می شود و هم رضایت فرماندهان ما و همچنان باید به جذب خیرین امنیت ساز فکر کنیم و بتوانیم با کمک این خیرین بخشی از خلاءهای موجود را پرکنیم

وی افزود: در اعتبارات عمرانی خیلی عقب افتادگی داریم و شاید بخشی از این عقب افتادگی ها هم به دلیل این باشد که اعتبارات ما در کل کم است و هر جا که کم می آوریم، از اعتبارات عمرانی هزینه می کنیم.

اشتری اظهارداشت: امسال یک قرارگاه جهادی تأمین مسکن در نیروی انتظامی راه اندازی کرده ایم و سعی داریم با فعالیت های این قرارگاه در تأمین منازل مسکونی و دیگر پروژه های عمرانی گام های موثرتری برداریم.

وی در پایان افزود: افتخار ناجا این است که در این هفته (هفته ناجا) بیشترین خدمت را به مردم ارائه می دهد و البته بتواند بخشی از نیازهای خود و کارکنانش را هم برآورده کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز