رئیس پلیس راه کشور گفت: اکنون تمامی مرز‌ها به غیر از مرز کرمانشاه باز و تردد در آنها در جریان است؛ خوشبختانه به لحاظ ترافیکی با مشکل خاصی در مرزها روبه‌رو نیستیم.

به گزارش مرور نیوز،  سردار محمدحسین حمیدی ، رئیس پلیس راه کشور درخصوص آخرین وضعیت جاده‌های منتهی به استان‌های مرزی، اظهار کرد: از چند روز گذشته سفرهای مرتبط با اربعین در مرز‌های مختلف کشور به غیر از کرمانشاه آغاز شده و تردد در اکثر جاده‌های منتهی به استان‌های مرزی خوزستان و ایلام پرحجم اعلام شده است.

رئیس پلیس راه کشور بیان کرد: اکنون تمامی مرز‌ها به غیر از مرز کرمانشاه باز و تردد در آنها در جریان است؛ خوشبختانه به لحاظ ترافیکی با مشکل خاصی در مرزها روبه‌رو نیستیم.

سردار حمیدی با بیان اینکه زائران خودرو‌های خود را در حاشیه راه‌ها متوقف نکنند،گفت: پارکینگ‌ها، سامانه‌ها و سیستم‌هایی برای پذیرش خودرو‌های زائران در مرز‌های کشور پیش‌بینی شده و آماده خدمت‌رسانی هستند؛ توصیه ما این است که زائران حتماً در طول مسیر‌های طولانی‌تر، توقف داشته باشند و استراحت کنند و حتماً در پارک‌هایی که پیش‌بین شده در مرزها برای پارک خودروهای خود استفاده کنند و خودرو‌های خودرو را در حاشیه راه‌ها متوقف نکنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز