فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باید گفتمان خدمت‌گذاری به کسبه تکرار شود، واحد صنفی نباید بی‌حساب و کتاب پلمب شود، سخت‌ترین کار برای من، پلمب یک واحد صنفی است.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین رحیمی ، رئیس پلیس پایتخت صبح امروز (16 مهر) در همایش اصناف گفت:  واحد صنفی که مرکز فساد، تخلف و جرم شود حساب جداگانه‌ای با کسبه گرانقدر و شرافتمند دارد، بالای ۹۹ درصد کسبه درست‌کار هستند و قانون را رعایت می‌کنند.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: باید گفتمان خدمت‌گذاری به کسبه تکرار شود، واحد صنفی نباید بی‌حساب و کتاب پلمب شود، سخت‌ترین کار برای من، پلمب یک واحد صنفی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امروز رویکرد پلیس در برخورد با اصناف متفاوت شده، متذکر شد: کار پلیس برقراری امنیت در بازار و حمایت همه‌جانبه از تجارت، رونق اقتصادی در جای جای کشور است، از هیچ کس نیز توقعی نداریم.

رحیمی، امنیت را رکن اصلی تمام جوامع بشری و پویش و بالندگی دانست و افزود: امنیت پایدار و باثبات چشم طمع دشمنان داخلی و خارجی را دچار خدشه می‌کند، چرا دشمن با این همه تلاش و سرمایه‌گذاری به نتیجه نمی‌رسد؟

فرمانده انتظامی تهران بزرگ یادآور شد: سرمایه‌گذاری برای خدشه به امنیت کشور می‌کنند اما نتیجه نمی‌بینند، پلیس خود را جان فدای تک تک افراد جامعه می‌داند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز