رئیس پلیس پایتخت گفت: در مواجهه با رانندگان مست بدون هیچگونه اغماضی برخورد خواهد شد چرا که اینگونه افراد با رانندگی خود در حالت مستی مشکلات بسیاری را می‌توانند ایجاد کنند.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین رحیمی ،  رئیس پلیس پایتخت صبح امروز (20 مهر) در  کمیسیون تحول پلیس راهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت موضوع آموزش، اظهار کرد: فرماندهان و ماموران پلیس راهور باید نحوه صحیح برخورد با مردم، انجام صحیح ماموریت ها، آداب برخورد با ارباب رجوع و نیروهای تحت امر خود را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

 وی باتاکید براینکه نباید به سادگی از کنار مشکلات مردم رد شد، گفت: علاوه بر اینکه ما ماموران پلیس همچون دیگر افراد دائما در محضر سنجش و قضاوت خداوند متعال هستیم، مردم نیز نحوه انجام وظیفه ما را می بینند و به همین دلیل همه باید به گونه‌ای خدمت کنیم که شرمنده خدا و مردم نشویم. امروز پلیس نزد مردم دارای عزت و آبروی بالایی است و باید آن را حفظ کنیم و ارتقاء دهیم.

رحیمی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی یکی از مراکز مطالعاتی و نظر سنجی معتبر کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خدمت رسانی و جلب و کسب اعتماد عمومی در سطح همه سازمان ها قرار دارد، گفت: خدمت به مردم توفیق و افتخار بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم چرا که مردم ما مردمی خوب و نجیب هستند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعال و دشمن شکنی داشتند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برخورد با برخی جرایم راهنمایی و رانندگی که خطرات و آسیب های بسیاری را به همراه دارند، گفت: گاهی اقدام خلاف قانون و تخلف یک راننده آسیب‌ها و خسارات جبران ناپذیری به افرادی وارد می‌کند که هیچ نقش و تاثیری در رخداد آن نداشته است. در همین راستا نیز در مواجهه با رانندگان مست بدون هیچگونه اغماضی برخورد خواهد شد چرا که اینگونه افراد با رانندگی خود در حالت مستی مشکلات بسیاری را می‌توانند ایجاد کنند و جان افراد بی گناه بسیاری را می توانند به خطر بیاندازند، علاوه بر آن شرب خمر نیز جرم محسوب می‌شود و فرد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز