رئیس دیوان عدالت اداری گفت: عملیات هوشمندانه و پیچیده اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منجر به دستگیری روح الله زم شد، که این نمادی از اقتدار و اشراف دستگاه اطلاعاتی امنیتی جمهوری اسلامی می‌باشد.

به گزارش مرور نیوز،  کاظم بهرامی ،  رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور هیات عمومی دیوان عدالت اداری درخصوص جایگاه اربعین و ثواب پیاده روی و زیارت امام حسین (ع) در این ایام، به ذکر احادیث و روایاتی درباره فضائل این عمل پرداخت و با استناد به آنها، پیاده روی اربعین را از بالاترین اعمال ذکر کرد و از درگاه الهی خواهان قبولی اعمال همه زائران و سوگواری سیدالشهدا (ع) در این ایام شد.

رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خبر دستگیری یکی از عناصر ضد انقلاب که در حمایت سرویس‌های جاسوسی و امنیتی بیگانه قرار داشت، گفت: عملیات هوشمندانه و پیچیده اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منجر به این موفقیت شد، که این نمادی از اقتدار و اشراف دستگاه اطلاعاتی امنیتی جمهوری اسلامی می‌باشد.

بهرامی موفقیت عملیات دستگیری و بازداشت عنصر ضد انقلاب را از نشانه‌های امداد الهی دانست و گفت: این موضوع نشان داد که دستگاه‌های اطلاعاتی، دست برتر را در این گونه امور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز