انتصابات سیاسی_منطقه ای در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از بدو انتصاب مختار مهاجر بعنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی در حد اعلایی سازمان جهاد کشاورزی استان را مبتلا کرده است!

به گزارش مرور نیوز، انتصابات سیاسی_منطقه ای در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از بدو انتصاب مختار مهاجر بعنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی در حد اعلایی سازمان جهاد کشاورزی استان را مبتلا کرده است!

مختار مهاجر که در گذشته با حمایت نوروزی نماینده ی سابق علی آباد در مجلس توانست بر کرسی ریاست سازمان جهاد تکیه بزند به یکباره با اهداف سیاسی_انتخاباتی و منطقه ای به دامان اسدالله قره خانی نماینده ی فعلی علی آباد رفته و روابطی خاص را با این نماینده ی مجلس به هم می زند.

این روابط سیاسی خاص بگونه ای رقم می خورد که انتصابات مهاجر در حوزه ی انتخابیه ی علی آباد کتول مستقیما با میل و اراده ی نماینده ی علی آباد رقم می خورد و حالا در آستانه ی انتخابات اقداماتی عجیب و بی سابقه را ببار می اورد.

حدود دو سال قبل عزل رئیس جهاد کشاورزی علی آباد کتول بدلیل برخی حواشی خاص رقم می خورد و نهایتا رئیس جهاد علی آباد از سمت خود عزل می گردد.

حال و در آستانه ی انتخابات مجلس پیش رو و البته نزدیک همان رئیس معزول حسب اراده و خواست نماینده ی علی آباد با اهداف تماما سیاسی_انتخاباتی مجددا بعنوان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان علی آباد کتول منصوب می گردد تا بار دیگر انتصابات سیاسی و منطقه ای مهاجر به نفع اسدالله قره خانی به شکلی قابل تأمل افکار عمومی را به خود مشغول کند.

باید گفت انتصابات قابل نقد و تأمل برانگیز مهاجر با رنگ و بوی سیاسی،فامیلی و منطقه ای به این مورد خلاصه نشده و نمی شود.

منبعی مطلع در خصوص این انتصابات رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان عنوان کرد:

جعفر ایمانی کتولی برادرزاده ی جواد ایمانی کتولی در مدیریت اب و خاک سازمان جهاد مشغول به کار شده و بعنوان مسئول دفتر تقی کمال غریبی مدیر برکنار شده ی اب و خاک سازمان جهاد و مشاور فعلی مهاجر روابطی خاص را با کمال غریبی به هم زده است.

جابر مهاجر برادر زاده ی مختار مهاجر نیروی شرکتی در قسمت انتقال اب ,خانم حسینی خواهرزاده ی مختار مهاجر در قسمت طرح و برنامه مشغول به کار شده است.

شوهر خانم حسینی(اقای میثم امساک پور)نیز در قسمت تجهیز و نوسازی سازمان مشغول به کار شده و در آنجا از قدرتی قابل ملاحظه نیز برخوردار است.گفتنیست امساک پور اهل رشت بوده و بواسطه ی قرابت با مهاجر توانسته در سازمان جهاد مشغول به کار شود.

در گذشته نیز عنوان شد که فرزند شیخ معصومی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با گرایش خاص سیاسی نیز در شرکت خدمات حمایتی مشغول به کار شده بود و نیز دو نفر از بستگان بسیار نزدیک قربان شفاهی عضو هیئت مدیره ی صندوق توسعه ی بخش کشاورزی و معاون سابق مهاجر در صندوق توسعه ی بخش کشاورزی استان گلستان مشغول به کار شده بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز