وزیر نیرو در پیام عیدانه خطاب به همکاران صنعت آب و برق، عرصه حکمرانی و مدیریت منابع آب و انرژی و نیز سایر منابع محیط‌زیستی مرتبط را نیازمند تغییر‌های نوروزی عنوان کرد.

به گزارش مرور نیوز، رضا اردکانیان وزیر نیرو ضمن عرض تبریک سال نو و همچنین تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام ) گفت: برای ما ایرانیان جمعه ها همیشه عید است، و امسال این حسن طلیعه ای است که سال نو در روز جمعه واقع شده است.

او ادامه داد: البته این جمعه و اولین روز سال مصادف است با  سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام ) که در باور ما شیعیان باب الواحج است یعنی دریچه حاجات و این را ما به فال نیک می گیریم که امسال در این روز حاجات تمامی هموطنان برآورده خواهد شد و در صدر آن رفع بلای کرونا و شفای کامل همه هموطنان مبتلا است، من در اینجا طلب آمرزش برای تمامی قربانیان این بیماری جهان گیر که به ویژه تعدادی از همکاران وزارت نیرو در صنعت آب و برق در حین خدمت به واسطه ی ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

اردکانیان اضافه کرد: امیدواریم سال نو،سالی پر از خیر برکت باشد و خدمت رسانی مردم در صنعت آب و برق چه در سازمان های دولتی و بخش خصوصی این توفیق را پیش از بیش در ارائه آب و برق مطمئن و پایدار به ویژه  داشته باشیم.

وزیر نیرو گفت: این روزها آب نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در امر پیشگیری در مقابله با ویروس کرونا دارد که امیدوارم هستیم تمامی هموطنان با ضمن رعایت دقیق دستورات و ملاحظات بهداشتی خود را ایمن نگه دارند و البته در مصرف آب هم صرفه جویی کنند.

او تصریح کرد: به طور طبیعی مصرف آب شرب و با کیفیت بالا رفته و در بعضی از شهرها گزارشات رسیده مصرف آب  ۴۰ درصد افزایش داشته که امیدواریم با رعایت و صرفه جویی ها در حین مصرف آب از هدر مصرف هزاران لیتر آب شرب جلوگیری کنیم.

وزیر نیرو افزود:در پایان امیدواریم تابستان امسال سالی بدون مشکل در زمینه آب را داشته باشیم و برای همگی از خداوند متعال طلب سلامت، سعادت  و نیکبختی را مسالت دارم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز