معاون رئیس جمهور در مراسم کلنگ‌زنی پروژه ۲ هزار واحدی تامین مسکن برای محرومان گفت: این پروژه تا ۹ ماه آینده تکمیل می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، عملیات اجرایی ۲۰۰۰ واحد طرح تأمین مسکن محرومین استان همدن صبح امروز با حضور معاون رئیس جمهور و معاون بنیاد مسکن کشور به نمایندگی در روستای حاتم آباد شهرستان کبودراهنگ آغاز شد.

محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه این مراسم گفت: امیدواریم بنیاد مسکن همدان با شتابی که برای احداث ۲۰۰۰ واحد می دهد،ظرف ۹ ماه آنها را تحویل دهد. 

نوبخت با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در این سفر، تصریح کرد: ۱۶ پروژه با ۳۰۰ میلیاردتومان اعتبار را در این سفر به اتمام خواهیم رساند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطرنشان کرد: ۳۷ پروژه تولیدی با ۱۰۷۱ میلیاردتومان با اشتغال ۱۹ هزار و ۲۶۲ نفر نیز از ره آورد این سفر به استان همدان خواهد بود.

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن کشور نیز با بیان اینکه تعدادی از خانواده ها توان مشارکت در ساخت مسکن را نداشتند و پروژه ها زمین مانده بود،گفت: برخی از خانواده ها به علت نداشتن آورده توان بازسازی مساکن خود را نداشتند و در خانه های آسیب پذیر زندگی می کردند که از پایان سال ۹۷ با کمک سازمان برنامه وبودجه سهم آورده مردم توسط دولت تأمین شد.

* همه واحدهای مسکن روستایی را ظرف مدت یکسال به اتمام می رسانیم

عزیزالله مهدیان اظهار کرد: طی یکسال گذشته ۱۰۰هزار واحد تعیین تکلیف شده که از این تعداد بیش از ۲۲ هزار واحد به اتمام رسیده و مابقی در دست احداث است.

وی افزود: همه واحدهای مسکن روستایی را ظرف مدت یکسال به اتمام می رسانیم اما با توجه به شرایطی که در استان همدان به وجود آمده، قول می دهیم این پروژه ها را ۹ ماهه به اتمام برسانیم و تحویل مردم دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز