وزیر نفت گفت: وزارت نفت نخستین دستگاهی بود که به‌دلیل حساسیت کار با سخت‌گیری تمام در مقابله با کرونا گام برداشت.

به گزارش مرور نیوز، بیژن زنگنه وزیر نفت در مراسم اهدای ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی ونتیلاتور ویژه بیماران کرونایی به بیمارستان‌های مناطق محروم کشور که در وزارت نفت برگزار شد گفت: امروز فرصتی شد که از مجاهدت کادر درمان قدردانی و تشکر کنم، من می‌دانم که چه فشار سنگینی روی آنهاست. الحمدالله مردم قدردان زحمتشان هستند.

زنگنه گفت: وزارت نفت نخستین دستگاهی بود که به‌دلیل حساسیت کار با سخت‌گیری تمام در مقابله با کرونا گام برداشت.

وی افزود:ما نمی‌توانستیم تولید نفت و گاز را قطع کنیم، زیرا بقیه بخش‌های کشور تحت تاثیر قرار می‌گرفت.الحمدالله با اقدام‌های انجام شده یک لحظه آب در دل کسی در این شرایط سخت تکان نخورده است.

وزیر نفت افزود: همکاران ما از هیچ کوششی برای اینکه درد و رنج مردم را کم کنند، دریغ نکردند.اگرچه آمریکا می گوید هدف تحریم ها مردم نیستند، اما فشار اصلی بر مردم است.

زنگنه گفت: وزیر بهداشت ما را مانند کارکنان خود بدانید شما در موضوع کرونا فرمانده هستید و هر دستوری بفرمایید ما برای کاهش آلام مردم انجام می‌دهیم.

وی بیان کرد:مسئولیت اجتماعی را در کشور، نفت مطرح کرد؛ ما اعتقاد داریم که در جایی که کار می‌کنیم تافته جدا بافته نیستیم و در کنار مردم هستیم و باید در کنار هم زندگی کنیم.

وزیر نفت گفت:باید کاری کنیم که مریضی به دستگاه ونتیلاتور نیاز پیدا کند، اما ما این تجهیزات را تهیه کردیم، این را بدانید رعایت بهداشت واقعا اثرگذار است و ما به وضوح آن را در نفت دیدیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز