دور جدید ثبت نام مسکن ملی از امروز پنج شنبه 18 دی 99 ساعت ۱۰ صبح در ۱۹ استان کشور آغاز شده است.

به گزارش مرور نیوز، دور جدید ثبت نام مسکن ملی از امروز پنج شنبه 18 دی 99 ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است و تا روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه ساعت ۲۴ ادامه دارد.

شرایط متقاضیان در این دوره از ثبت نام هیچ تفاوتی با دوره‌های قبل ندارد و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت مسکن ملی به آدرس Tem.mrud.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

گفتنی است، در این دور از ثبت نام ۱۸۳ شهر در ۱۹ استان کشور ظرفیت دارند و اراضی لازم تامین شده و متقاضیان می‌توانند ظرف یک هفته در صورت داشتن شرایط لازم ثبت نام را انجام دهند.

همچنین فرصت برای ثبت نام و ایجاد ظرفیت در یکی از شهرهای تهران فراهم شده و با این احتساب تعداد شهرهای تهران در طرح اقدام ملی مسکن به ۲۰ شهر رسید.

ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، قزوین، مازندران، آذربایجان غربی، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، هرمزگان، همدان و خراسان رضوی از جمله ۱۹ استانی هستند که در این دور از طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام برای آن‌ها انجام می‌شود.

همچنین در نصیرشهر رباط کریم در استان تهران هم زمین تامین شده و برای ساکنان آن منطقه امکان ثبت نام فراهم شده است.

گفتنی است، متقاضیان که در دورهای قبل به دلیل انتخاب شهر اشتباه حذف و دچار مشکل شدند می توانند در این دور از ثبت نام جهت  اصلاح شهر خود اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز