در آستانه عید فطر، مراسم اختتامیه جشنواره «به توان خدا»، جشن شکرانه توفیق روزه‌داری فرزندان روزه‌اولی کارکنان شرکت فولاد مبارکه همراه با تجلیل از نفرات برگزیده برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز، این آیین روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه، با هدف خاطره‌انگیز کردن اولین تجربه روزه‌داری برای دختران و پسران جامعه کارگری شرکت فولاد مبارکه اصفهان و تکریم و تشویق کارهای نیک و انجام فرایض الهی و تقویت حس همدلی بین اعضای خانواده شرکت فولاد مبارکه برگزار شد تا جشن روزه‌اولی‌ها خاطره‌ای شیرین و به‌یادماندنی شود و نوجوانان در کنار هم با انجام فرایض الهی با خدای خود عهد و پیمان ببندند و برای رسیدن به اوج بندگی تمرین کنند.

در آغاز آیین اختتامیه جشنواره «به توان خدا» سرهنگ علی‌اصغر عطایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه، با تأکید بر اهمیت ضرورت برگزاری برنامه‌های فرهنگی به‌عنوان پدافند علیه تهاجم فرهنگی دشمنان گفت: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه همواره حامی برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مؤثر بوده و همواره اقدامات سازنده‌ای در این زمینه صورت گرفته است.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین نصر با بیاناتی اهمیت روزه را برای مخاطبان تبیین کردند و در پایان به‌صورت نمادین از ۴ نفر از برگزیدگان جشنواره «به توان خدا» تجلیل شد.

سرهنگ حبیب اکبری، فرمانده حوزه بسیج شهید موحدیان شرکت فولاد مبارکه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: مراسم اختتامیه جشنواره «به توان خدا» با شرکت ۲۰۰ نفر از فرزندان روزه‌اولی پرسنل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد و از ۵۰ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه‌ تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: در راستای برگزاری این مراسم فرهنگی مذهبی از ایده‌پردازی تا وصول نتیجه، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه تعامل و همکاری بسیار سازنده‌ای داشت و از ایشان تشکر ویژه‌ای داریم.

شایان ذکر است در آیین مراسم اختتامیه جشنواره «به توان خدا» جشن شکرانه توفیق روزه‌داری فرزندان روزه‌اولی پرسنل شرکت فولاد مبارکه، فرماندار و نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، شهردار مبارکه و رئیس سازمان صمت و اداره کار شهرستان مبارکه حضور داشتند. همچنین به نمایندگی از شرکت فولاد مبارکه حجت‌الاسلام نبوی، رئیس هماهنگی سازمان تبلیغات، رسول موسوی رئیس توسعه و تکامل، محمود فروغی ریاست امور فرهنگی  و محسن طبیعی جانشین حوزه بسیج این شرکت در این مراسم حاضر بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز