امیر حدادی سامانی فرمانده پدافند هوایی منطقه مرکزی کشور گفت: رشد و توسعه صنعت کشور، با نام ذوب آهن اصفهان عجین شده است.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ دوم ستاد، علی حدادی سامانی فرمانده منطقه مرکزی کشور "شهید نصر اصفهانی" در دیدار مشترک فرماندهان بسیج ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه با اشاره به نقش مهم ذوب آهن در رشد و توسعه صنعت و معدن کشور یاد آور شد: خدمات ارزشمند این مجتمع بزرگ صنعتی در دوران دفاع مقدس و تاریخ کشورمان ماندگار شده است.

وی با قدردانی از همکاری و تعاملات سازنده ذوب آهن اصفهان با یگان های پدافند هوایی،تصریح نمود : نیروهای نظامی با هوشیاری و آمادگی لازم، در هر شرایطی، وظایف و ماموریت های محوله را  دنبال می کنند.

امیر حدادی سامانی با ابراز خرسندی از حمایت صنایع در جبهه سلامت گفت: پشتیبانی و اقدامات ذوب آهن اصفهان از جبهه سلامت در جهت جلوگیری از شیوع "کرونا" و واکسیناسیون، ارزشمند است.

امیر سرتیپ دوم ستاد، حسین نوروزی، فرمانده گروه پدافند هوایی اصفهان نیز از همکاری های ذوب آهن اصفهان در راستای ماموریت محوله قدر دانی نمود و گفت: حفظ امنیت کلیه صنایع برای ما مهم است.

در این دو دیدار که سرهنگ امیدی از فرماندهان جهادی بسیج، سرهنگ اکبری فرمانده بسیج فولاد مبارکه ،سرهنگ مختاری فرمانده بسیج  و سروان مجید تقی زاده فرمانده یگان پدافند هوایی منطقه ذوب آهن اصفهان نیز حضور داشتند، مجید مرادیان  معاون روابط روابط عمومی شرکت، گزارشی از اهم اقدامات و دستاوردهای این شرکت در زمینه تولید ریل ملی، حمایت از جبهه سلامت از آغاز شیوع کرونا تا کنون، ارائه نمود.

در پایان از زحمات و همکاری  یگانهای پدافند هوایی، با ذوب آهن اصفهان بویژه در برگزاری آیین دفاع مقدس قدردانی شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز