به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقه دو همگانی کارکنان با حضور ۷۸ ورزشکار در دو رده سنی بالا و زیر چهل سال از فلکه نهالستان تا یادمان شهدای گمنام به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز، در اختتامیه این مراسم که مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی، احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت، مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و دیگر مسئولین شرکت حضور داشتند به نفرات برتر هدایایی اهدا شد .

احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت گفت: نهادینه کردن ورزش در خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان یکی از اهداف مهم برگزاری این مسابقات ورزشی است و توجه به سلامت روحی و روانی کارکنان یکی از اهداف مهم ذوب آهن اصفهان در کنار تولید است . وی با اشاره به استقبال کارکنان از مسابقات ورزشی افزود : توجه کارکنان به ورزش نشان از سلامت روحی کارکنان این شرکت دارد و حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در این زمینه اقدامات مهمی را انجام داده است .

سرهنگ مختاری گفت : مسابقه دو همگانی با هدف افزایش روحیه و نشاط سازمانی انجام شد و امید است کارکنان با انگیزه بیشتر در امر تولید فعالیت نمایند .

در پایان این مسابقات؛ در رده بالای چهل سال سعید همتیان، عباس مرتضوی، احسان مرادمند، سعید شفیعی، مرتضی جانثاری، محمود قربانی و محمد موذنی رتبه های اول تا هفتم به دست آوردند و در رده زیر چهل سال نیز داود شمس، سجاد نقدی، محمدرضا یوسفی، رشید سلیمیان، محمد حمله داری، علی اکبر ابراهیمیان زاده و سید مجید موسوی حایز رتبه های اول تا هفتم شدند .

شایان ذکر است در این مراسم به تعداد ۱۴ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه دو همگانی نیز هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز