مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت روز بیمه پیامی را صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه‌ کوثر، مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت روز بیمه پیامی را صادر کرد که به شرح زیر است:

حمد و سپاس خداوند متعال را که فرصت و توفیق گام برداشتن در مسیر خدمت‌رسانی برای تامین آرامش و امنیت‌خاطر آحاد مردم و پشتیبانی فعالان اقتصادی کشور عزیزمان را به ما عطا کرده است. بلایای طبیعی، بیماری‌های مختلف همچون کرونا، خشکسالی، فشار و تحریم و رکود اقتصادی و... همگی می‌توانند تهدیدی غیرقابل پیش‌بینی و شدید برای مردم و تداوم عملیات سازمان‌ها باشند.

روز سیزدهم آذر روز ملی بیمه فرصتی است برای تقدیر از همه تلاشگران این صنعت که همواره آماده خدمت‌رسانی مطلوب و به موقع به مردم و رفع دغدغه زیان‌دیدگان هستند. باعث افتخار است به‌ عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ صنعت بیمه و به نمایندگی از همه همکاران و نمایندگان متعهد و متخصص شرکت ارزشی و فاخر بیمه کوثر، روز ملی بیمه را به تمام فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گویم و امیدوارم با نوآوری و ارایه خدمات بیمه ای نوین و تسریع و تسهیل در دسترسی آحاد جامعه به خدمات بتوانیم در زمینه اعتمادسازی و مدیریت ریسک، دستاوردهای ارزشمندی را شاهد باشیم.

شرکت بیمه کوثر با بهره‌گیری از رویکرد تخصصی، شفاف و پاسخگوی خود درزمینه بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری توانسته رضایت و منافع ذی‌نفعان را بیش از پیش فراهم کند که این عملکرد مناسب، نتیجه تلاش‌های دلسوزانه، همکاری، همراهی، همدلی و هم‌افزایی همه اعضای تیم کوثر اعم از سهام‌داران، هیات‌مدیره، کارکنان و نمایندگان محترم است که با رعایت و حفظ حقوق بیمه‌گذاران همواره موجبات آرامش و امنیت‌خاطر آنان را فراهم می‌کنند. بر خود لازم می‌دانم همیشه قدردان زحمات صادقانه و خالصانه شما باشم که فداکارانه می‌کوشید تا نام ارزشی کوثر و مفهوم خیر کثیر در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی معنا و تجلی یابد. سلامتی و توفیق روزافزون برای شما و همه مسئولان، کارگزاران و فعالان این عرصه را از خداوند متعال خواهانم.

 ابوالفضل آقادادی- ۱۳ آذر ۱۴۰۰

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز