کسب‌وکارهای آسیب‌دیده ناشی از کرونا از آغاز شیوع بیماری تاکنون 1،117 میلیارد ریال تسهیلات از بانک پارسیان دریافت کرده‌اند که روند پرداخت این تسهیلات تا پایان سال 1400 ادامه دارد.

به گزارش مرور نیوز، بانک پارسیان باهدف کمک به صاحبان کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا، رونق اشتغال و جبران بخشی از خسارات وارده به واحدهای تولیدی، بیش از 4600 فقره تسهیلات به ارزش 1،117 میلیارد ریال پرداخت کرده است که موجبات اشتغال‌زایی 9 هزار نفر را نیز فراهم کرده است.

گفتنی است؛ بانک پارسیان در راستای ایفای «مسئولیت‌های اجتماعی» با تنظیم مجموعه استراتژی‌ها و سیاست‌های کلان در حوزه‌های گوناگون به‌صورت پیوسته اقدامات و فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف کشور باهدف محرومیت‌زدایی و ارتقای عدالت اجتماعی به انجام رسانده است.

توسعه و تعمیق اشتغال و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر با جهت‌دهی منابع قرض‌الحسنه به طرح‌های اشتغال‌زا و همکاری با سازمان‌ها و بنیادهای مردم‌نهاد که تمرکز اصلی آن‌ها بر موضوع فقرزدایی و پاک کردن غبار محرومیت از چهره محرومان جامعه ازجمله این اقدامات است.

همچنین این بانک در سال 1400 بر اساس منویات مقام معظم رهبری توانست با استفاده از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود و در مسیر " پشتیبانی و مانع زدایی از تولید" ، رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان گام‌های مؤثری بردارد و به‌عنوان تسهیلگر و محرک چرخه‌های اقتصاد و تجارت ، نام و جایگاه خود را بیش‌ازپیش در جامعه به‌عنوان بانکی پیشگام مطرح نماید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز