مجید محسنی مجد مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر پس از یک دوره موفق ۲۳ماهه مدیریتی در این هلدینگ اقتصادی، بیش از ۳۰ درصد سود خالص ایجاد و پس از ۵ سال، افزایش سرمایه این هلدینگ را تا میزان ۱۵۰۰میلیارد تومان محقق کرد.

به گزارش مرور نیوز، مجید محسنی مجد مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر پس از یک دوره موفق ۲۳ماهه مدیریتی در این هلدینگ اقتصادی، بیش از ۳۰ درصد سود خالص ایجاد و پس از ۵ سال، افزایش سرمایه این هلدینگ را تا میزان ۱۵۰۰ میلیارد تومان محقق کرد.

در دوره مدیریتی محسنی مجد، علاوه بر رونمایی از محصولات جدید در حوزه شوینده‌ها، خطوط مستهلک و قدیمی نیز با راه اندازی خطوط تازه در برخی از شرکت‌های زیر مجموعه، به روز شد.

 نظارت و کنترل دقیق بر حوزه شرکت‌های تابعه، نظارت بر بودجه‌های شرکت‌ها، ارتقاء و بهبود تولیدات از مهمترین اقدامات در این دوره مدیریتی بوده است.

لازم به یادآوری است که ۱۴۶% رشد سود در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ رخ داده و سود تلفیقی نیز نسبت به سال قبل، ۱۷۷درصد رشد محقق کرده است. ضمنا درخصوص تحقق افزایش سرمایه از ۴۰۰۰ هزار میلیارد تومان پیش بینی،  حدودا ۶۵درصد آن محقق شده است.

لازم به ذکر است که محسنی مجد با اصلاح ساختار مالی شرکت‌های تابعه، روند سودآوری را به گونه‌ای محقق کرد که علی‌رغم رشد شاخص بورس، هر سهم «وبشهر» برای سهامداران اش رشد قابل توجهی داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز