بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه، با اجرای طرح‌های متعدد قرض‌الحسنه حدود 11 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان بهمن ماه جاری پرداخت کرده است.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک سینا؛ پرداختی های این بانک شامل وام قرض الحسنه ازدواج، اشتغالزایی، تامین نیازهای ضروری و کمک هزینه خرید مسکن محرومان بوده که از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه تعداد 2355 فقره از این وام ها به مبلغ 1983 میلیارد ریال به وام ازدواج اختصاص داشته است. طی این مدت همچنین تعداد 8250 فقره وام اشتغالزایی به مبلغ 3954 میلیارد ریال پرداخت شده و وام پرداختی تامین نیازهای ضروری هم به تعداد 20703 فقره به مبلغ 4040 میلیارد ریال بوده است.

پرداخت وام قرض الحسنه کمک هزینه خرید مسکن هم در سه ماهه آذر، دی و بهمن با رشد صعودی همراه شده و به 337 مورد رسیده که رقمی بالغ بر 113 میلیارد ریال را شامل می‌گردد.

بانک سینا در سالهای اخیر با تدوین و اجرای طرح های متعدد در زمینه بانکداری قرض الحسنه، نقش مهمی در تبیین آثار اجتماعی قرض دادن و تقویت نگرش انسان دوستانه کمک به همنوع ایفا نموده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز