آیین افتتاح رستوران آگلومراسیون با حضور ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل، علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، روح اله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی و دیگر مسولین شرکت ۲ اسفندماه برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز، آیین افتتاح رستوران آگلومراسیون با حضور ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل، علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، روح اله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی و دیگر مسولین شرکت ۲ اسفندماه برگزار شد .

رخصتی در این آیین ، با اشاره به دستاوردهای جدید ذوب آهن اصفهان که بالندگی بیشتر این شرکت را نوید می دهد، گفت : تلاشگران شرکت با همت و تلاش وصف ناشدنی توانستند رکورد تولید ماهانه چدن که مربوط به سال ۹۳ بود را شکسته و برگ زرینی به تاریخ پرافتخار این صنعت بیافزایند .

وی خاطر نشان ساخت : برخی مشکلات تامین مواد اولیه حل شده و امید است تولید و بهره وری به بیشترین حد ممکن خود برسد.

سرپرست مدیریت عامل شرکت گفت : بهبود تولید و شرایط اقتصادی شرکت موجب بهبود معیشت کارکنان می شود . با توجه به شرایط اقتصادی که سفره کارکنان را کوچکتر نموده ، این وظیفه را احساس می کنیم که به رفاهیات پرسنل توجه شود و معیشت آنان در اولویت باشد تا با این روش از همت تلاشگران شرکت قدردانی شود .

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی نیز در این آیین گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا ، فرصتی بود تا برخی رستوران ها که احتیاج به تعمیرات اساسی داشت بازسازی و نوسازی شوند و این رستوران با زحمت و تلاش مدیریت های مرتبط به بهره برداری رسید .

وی با اشاره به اینکه اولویت این معاونت ، ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات به کارکنان شرکت است، افزود : رضایتمندی و حفظ آرامش تلاشگران شرکت هدف اصلی معاونت پشتیبانی و خدمات اجتماعی است و این بخش همواره پذیرای نظرات سازنده پرسنل می باشد .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز