امسال نیز مانند سنوات قبل، کاروانی از کارکنان ذوب آهن اصفهان در قالب راهیان نور نهم اسفند ماه به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند تا به نمایندگی از این مجموعه بزرگ با آرمان های شهداء جلیل القدر تجدید میثاق کنند.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت در حاشیه آیین بدرقه این همکاران گفت: ۱۴۰ نفر، با ۵ دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور،  نهم اسفندماه از مقابل مسجد الزهرا (ع) راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

وی افزود: برنامه این کاروان شامل بازدید از منطق عملیاتی شلمچه، دهلویه، دو کوهه و ... می باشد و زائرین در اردوگاه میثاق با شهدای آبادان اسکان داده خواهند شد. ضمن این که  در این برنامه از روایان دفاع مقدس بهره گیری خواهیم کرد تا زائرین نیز بهترین بهره را ازحضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ببرند .

سرهنگ مختاری با اشاره به این که سعی شده در تمام طول این برنامه به بهترین نحو پروتکل های بهداشتی رعایت گردد، گفت: اولویت اصلی مسئولین اتوبوس ها ، رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از بیماری کرونا است .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت، تأکید کرد: از بین ۱۷ هزار تلاشگر ذوب آهنی قرعه به نام این ۱۴۰ نفر افتاد تا نایب الزیاره همه ذوب آهنی ها باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز