مدیر ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه اظهار کرد: تلاشگران واحد تولید محصول قلع‌اندود ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه موفق شدند به رکورد ماهیانه 10 هزار و 413 تن دست یابند. همچنین موفق شدند در خط برش شماره 1 قلع‌اندود از مرز تولید 4 هزار و 844 تن عبور کنند.

به گزارش مرور نیوز، بهزاد بهادرانی مدیر ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه اصفهان اظهار کرد: تلاشگران واحد تولید محصول قلع‌اندود ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه موفق شدند به رکورد ماهیانه 10 هزار و 413 تن دست یابند. همچنین موفق شدند در خط برش شماره 1 قلع‌اندود از مرز تولید 4 هزار و 844 تن عبور کنند.

عبور از ظرفیت نامی سالانه تولید خط نورد دوقفسه‌ای

وی افزود: در خطوط اسیدشویی 1 و 2 مجموعا شاهد رشد 1.8 درصدی تولید بودیم. در خطوط نورد نیز مجموعا 12 هزار تن افزایش تولید داشتیم و به تفکیک، تولید در خط نورد دو قفسه‌ای 7 هزار تن افزایش یافته است. بدین ترتیب از مرز 200 هزار تن که ظرفیت تولید نامی بوده به تولید 204 هزار تن رسیده‌ایم.

مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: در خط تاندم‌میل نیز تولید5 هزار تن نسبت به سال 99 افزایش یافته و این افزایش تولید در شرایطی است که میکس تولید بسیار سخت‌تر شده و گریدهای جدیدی در سال 1400 تولید شده است. در محصولات خاص خودرویی، محصولات سرد و محصولات اسیدشویی گریدهایی نظیر E390D، E335D، E375D و iracorten نمونه‌هایی از گریدهای جدیدی است که فرایندهای تولید آن سخت‌تر از بسیاری از محصولات دیگر است.

رشد 2.7درصدی تولید محصولات در واحدهای بازپخت 1 و 2 و رشد 7.1 درصدی بازپخت 3

وی اذعان داشت: میزان تولید در خطوط بازپخت 1 و 2 مجموعا 15 هزار تن رشد نسبت به سال 99 داشته است. همچنین در خطوط بازپخت 2 و 3 شاهد رکوردهای تولید ماهیانه نیز بوده‌ایم. در محصولات صنایع غذایی نیز در سال 1400 شاهد تولید محصولاتی با ضخامت پایین و استحکام بالا و عرض پایین بودیم که این موضوع شرایط تولید ما را دشوارتر کرد؛ بااین‌حال در بازپخت 3 نیز 13 هزار تن معادل 7.1 درصد افزایش را شاهد بودیم و در خطوط شست‌وشوی الکترولیتی نیز 10 هزار تن افزایش تولید نسبت به سال قبل داشتیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز