ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان به همراه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و حمیدرضا رضائی سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای با حضور بر مزار شهید محسن حججی پس از زیارت و قرائت فاتحه، با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان به همراه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و حمیدرضا رضائی سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای با حضور بر مزار شهید محسن حججی پس از زیارت و قرائت فاتحه، با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار و گفت و گو کردند.

ایرج رخصتی با اشاره به رشادت‌های کارکنان شرکت ذوب‌آهن اصفهان در دوران انقلاب اسلامی ایران و تقدیم ۲۷۰ شهید والامقام به میهن اسلامی، ضمن بزرگداشت مقام والای شهید و شهادت، ایثار و از جان‌گذشتگی مدافعان حرم به خصوص شهادت مظلومانه شهید بی‌سر محسن حججی را نقطه عطفی در انقلاب اسلامی دانست و گفت:

شهید حججی و سایر شهدای مدافع حرم اکثرا از جوانانی بودند که بعد از انقلاب اسلامی مردم ایران متولد، رشد و تربیت یافتند و هر یک به نوعی حاصل و ثمره این جنبش و تفکر انقلابی هستند و با خون پاک خود هر روز حادثه عظیم عاشورا و فداکاری حسینی را تکرار می‌کنند. این شهیدان تربیت‌یافتگان مکتب خمینی و تصویرگران ایثار عاشورایی در عصر حاضر بودند.

رخصتی خاطر نشان کرد: شهادت مظلومانه این شهید بزرگوار سرآغاز شروع جنبش جهانی شیعیان بر علیه داعش و کفار منطقه‌ای بود که امیدواریم تا ریشه‌کن شدن ظلم و قطع ید استکبار جهانی از این منطقه ادامه یابد.

محمدرضا حججی، پدر این شهید والامقام نیز در این دیدار گفت: شهید حججی واسطه‌ای شد تا مدافعان حرم از مظلومیتی که داشتند بیرون آیند و مردم آگاه‌تر از گذشته به پشتیبانی از دفاع حرم اهل‌ بیت (ع) بشتابند، شهید حججی به برکت خون خود توانست این لازمه را به اثبات برساند.

پدر شهید محسن حججی در ادامه افزود: به فرموده مقام معظم رهبری خداوند خیلی از حجت‌ها را توسط شهدا بر ما تمام کرده است و  شهید حججی هم حجتی شد در مقابل چشم همگان.

وی افزود :صحنه‌هایی که ما فقط در کتاب‌ها میخواندیم، در جریان شهدای مدافع حرف خصوصا این شهید مظلوم و بزرگوار برای ما به تصویر کشیده شد. انشالله ما نیز بتوانیم رهروان راستینی برای این عزیزان باشیم. از خداوند متعال برای همه مردم و مسئولان انقلاب آرزوی توفیق و حرکت در مسیر شهدا را دارم.

لازم به ذکر است مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان در پایان این دیدار از خانواده شهید محسن حججی تقدیر و با حضور بر سر مزار پاک تعدادی دیگر از شهدای گلستان شهدای نجف‌آباد با قرائت فاتحه به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کرد.

 

شهید

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز