معاون خرید ذوب‌ آهن اصفهان به مناسبت روز معدن پیامی صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، محمدجعفر صالحی معاون خرید ذوب‌ آهن اصفهان به مناسبت روز معدن پیامی صادر کرد به شرح زیر است:

معدن با هر ادبیاتی در جهان، نشانه فراوانی و صد البته کار سخت و تاب سوز و طاقت فرسا است و اگر امروزه مقدار تولید و مصرف فولاد در دنیای کنونی به عنوان شاخصی پذیرفته شده برای توسعه کشورها قلمداد می شود بی گمان حاصل تلاش بی وقفه و شبانه روزی معدنکاران و فعالان این صنعت است که در این توسعه نقشی بس پررنگ و انکارناپذیر دارند.

 نام و تولید ذوب آهن اصفهان نیز همچون سایر شرکت های فولادی با معدن و تلاشگران سختکوش این عرصه گره خورده است و از این رو مجموعه ذوب آهن اصفهان از دیرباز تلاشگران معادن کشور را به عنوان همکاران خود دانسته و نسبت به تلاش آن ها ارج و ارزشی خاص قایل بوده و هست.

ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین شرکت فولادی کشور و بانی اکتشاف، استخراج و توسعه معادن در تعامل با فعالان این صنعت، رویکرد و نگاه ویژه ای به تلاش معدنکاران دارد و معتقد است در این تعامل باید قدر و ارزش همه کسانی که در اعماق زمین و با هزاران خطر برای آبادانی کشور در تلاش هستند را دانست.

لازم می دانم روز معدن را به فعالان این عرصه به ویژه شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان و خصوصا به همکاران سختکوش در معادن زغال سنگ البرز شرقی و شرکت سواد کوه ذوب آهن اصفهان تبریک گفته و از درگاه خداوند منان برای یکایک آن ها آرزوی سلامتی داشته باشم.

محمدجعفر صالحی

معاون خرید ذوب آهن اصفهان

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز