به دلیل زمان بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خوردو و احراز هویت آنها اعلام اسامی نخستین دوره فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به فردا چهارشنبه 11 خرداد ماه موکول شد.

به گزارش مرور نیوز، قرعه کشی نخستین دوره فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو روز گذشته انجام شد و براساس اعلام وزارت صنعت قرار بود امروز راس ساعت 9 صبح اسامی منتخبان اعلام شود که به دلیل زمان بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خوردو و احراز هویت آنها اعلام اسامی به فردا چهارشنبه  11 خرداد ماه موکول شده است.

بیشتر بخوانید:

قرعه کشی نخستین دوره فروش خودرو امروز برگزار می شود/ اعلام نتایج از طریق سامانه sale.iranecar.com

در این خصوص مدیر روابط عمومی وزارت صنعت اعلام کرد:  استعلام اطلاعات و احراز هویت ثبت نام کنندگان زمان بر شده است و همچنین استعلام 297 هزار ثبت نامی جوانی جمعیت نیز از طریق سازمان ثبت احوال اضافه شده است که در تلاشیم طی 24 ساعت آینده (فردا چهارشنبه  11 خرداد ماه1401) اسامی را در سامانه منتشر کنیم.

وی بیان کرد: در این طرح 176 هزار و 911 دستگاه خودرو در قالب 115 طرح  فروش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

گفتنی است؛ در این سامانه چهار میلیون و 157 هزار و سیصد و پنجاه و دو نفر متقاضی خرید خودرو ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه میلیون و 878 هزار و سیصد و یک نفر در طرح عادی و 297 هزار و 51 نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی ثبت‌نام کردند.‌

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز