وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، دستور کمک رسانی این وزارتخانه و سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به زلزله‌زدگان هرمزگانی را صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در پیام سید جواد ساداتی نژاد آمده است: حادثه غم‌بار زلزله استان هرمزگان که منجر به جان باختن و مصدومیت هموطنان عزیز کشورمان شد، موجب تألم خاطر و تأثر مردم شریف ایران اسلامی گردید. اینجانب ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران و ابراز همدردی و تأسف و تأثر فراوان با مردم شریف استان هرمزگان و مناطق زلزله‌زده، به‌ویژه خانواده‌های داغدار، از خداوند منان صبری عظیم و اجری جزیل را برای بازماندگان این حادثه مسئلت دارم و سلامت و عافیت کامل برای آسیب دیدگان و مجروحان را از خداوند بزرگ خواستارم.

وزارت جهاد کشاورزی در کنار سایر دستگاه‌ها، با ظرفیت نیروی انسانی بسیج وزارتخانه و کارکنان جهادی و بکارگیری تجهیزات و امکانات موجود، آمادگی امدادرسانی و کمک به مردم عزیز زلزله‌زده استان هرمزگان را دارد.

در این راستا ضروری است مجموعه بسیج وزارت جهاد کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با هماهنگی و مدیریت نیروها و تجهیز تمام امکانات به یاری فوری زلزله‌زدگان استان هرمزگان بشتابند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز