شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا با تدوین برنامه‌ای منسجم و هدفمند با تولید نزدیک به یک میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در تولید قطعات پرسی رکورد زد.

به گزارش مرور نیوز، معاون تولید شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا گفت: آمار تولید قطعات پرسی سالن پرس‌شاپ شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا در هفت ماهه نخست سال جاری با افزایش ۱۹ درصدی تولید قطعه و ۲۱ درصدی ضرب همراه شده است.

حمید صبح‌دار افزود: در هفت‌ماهه امسال، بالاترین میزان تولید و تعداد ضرب قطعات پرسی مربوط به شهریور سال ۱۴۰۱ بوده که تولید قطعه در این ماه با تعداد ۲۲۶ هزار و ۲۸۷ قطعه و تعداد ضرب ۸۹۵ هزار و ۶۸۸ ضرب بوده است.

او تصریح کرد: در مدت هفت‌ماهه نخست سال ۱۴۰۱ تولید قطعات پرسی در سالن‌های تولید شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا در مجموع تعداد یک میلیون و ۱۹۹ هزار و ۶۴۸ قطعه و تعداد ضرب نیز با مجموع ضرب ۹ میلیون ۶۴۴ هزار و ۹۶۸ ضرب انجام شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۴۰۰ به ترتیب افزایش ۱۹ درصدی و ۲۱ درصدی حاصل شده است.

معاون تولید شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا افزود: مجموع MPS هدف گذاری شده تولید قطعات در سال جاری تعداد یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۲۵۹ قطعه است که تعداد یک میلیون ۱۹۶ هزار و ۶۴۸ قطعه تا پایان مهرماه سال جاری تولید شده است و طبق عملکرد معاونت تولید تا پایان مهرماه سال جاری ۸۸٫۶ درصد برنامه تولید قطعات پرسی محقق شده است.

صبح‌دار گفت: از ابتدای سال جاری با پیگیری‌های صورت گرفته جهت تعمیرات لیفتراک‌های از رده خارج شده داخلی نیاز به تعداد ۶ دستگاه لیفتراک پیمانکار مرتفع شده است که کاهش هزینهٔ ۲۱ میلیارد ریالی را در هفت‌ماهه نخست سال جاری در بر داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز