فتح الهی گفت: با پیگیری های انجام شده با هواپیمایی ایران ایر، انجام ۲ پرواز مستقیم از مبدا قشم به مقصد دوحه برای دو بازی تیم ملی مورد توافق قرار گرفته است.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی با اشاره به  تلاش های مسوولان این سازمان برای تسهیل تردد هموطنان و نقش آفرینی تاثیرگذار در رویدادجام جهانی قطر ۲۰۲۲، بیان داشت: در پیگیری های انجام شده با هواپیمایی ایران ایر، انجام ۲ پرواز مستقیم از مبدا قشم به مقصد دوحه برای دو بازی تیم ملی مورد توافق قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این پروازها برای ۲ بازی ایران - انگلستان روز ۳۰ آبان ماه و بازی تیم ملی با کشور آمریکا در تاریخ هشتم آذر ماه برقرار می شود.

به گفته فتح الهی، این پروازها ضمن ایجاد فرصتی برای استفاده از امکانات اقامتی و رفاهی قشم با قیمت های مناسب، امکان بازدید از طبیعت بکر و فضاهای گردشگری این جزیره در فاصله بین بازی ها را نیز برای هموطنان فراهم می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان یادآور شد: هواداران تیم ملی کشورمان با استفاده از این مکان همچنین می توانند در برنامه های ویژه نمایشگاهی و جشنواره ای که این منطقه آزاد تحت عنوان جام و جزیره تدارک دیده نیز حضور داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز