در ماه های گذشته، شرکت مدیران‌خودرو دو محصول MVM X۲۲ اسپورت اکسلنت و MVM X۳۳ خود را تا حدود ۳۰ میلیون تومان گران‌تر از قیمت‌های بازار عرضه کرده است.

به گزارش مرور نیوز، شرکت مدیران خودرو علاوه بر ادامه گران‌فروشی در دو محصول فوق، سه محصول دیگر را به قیمت‌هایی گران‌تر از نرخ‌های بازار عرضه کرده است. بیشترین گران‌فروشی این شرکت در خودروی تیگو ۷ خود را نشان می‌دهد. در حالی که خودروی تیگو ۷ در بازار آزاد به قیمت ۳۵۴ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد مدیران‌خودرو این محصول را به قیمت ۳۹۳ میلیون تومان عرضه می‌کند؛ بنابراین در این محصول اختلاف قیمت ۳۹ میلیون تومانی به چشم می‌آید.

علاوه بر تیگو ۷، این شرکت خودروهای MVM X۲۲ دنده‌ای لاکچری و آریزو ۵ توربو را گران‌تر از بازار می‌فروشد. بر این اساس MVM X۲۲ دنده‌ای لاکچری در بازار به قیمت ۱۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد در حالی که قیمت آن در نمایندگی ۱۵۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

همچنین آریزو ۵ توربو در بازار به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد؛ در حالی که قیمت آن در شرکت مدیران خودرو ۲۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

گران‌تر بودن قیمت فروش محصولات مدیران خودرو در کارخانه نسبت به قیمت‌های بازار برای چندمین بار است که تکرار می‌شود اما هیچ نهاد یا سازمان نظارتی از جمله وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به آن رسیدگی نکرده‌اند .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز