وزیر راه گفت:در این مجموعه موضوع زمین فروشی به طور کامل منتفی است و در تلاش هستیم از طریق مشارکت با سازمان ها و تعاونی ها در حوزه تأمین و ساخت واحد های مسکونی با حذف رانت دغدغه تأمین مسکن عمومی را با جدیت پیگیری و کاهش دهیم .

به گزارش مرور نیوز، محمد اسلامی تعامل وزارتخانه‌های دفاع و راه و شهرسازی را مصداقی از یکپارچگی اراده و تصمیم جدی برای تأمین مسکن در کشور عنوان کرد و گفت: پروژه های مسکونی نیروهای مسلح که تأمین کنندگان امنیت، عزت و بازدارندگی در کشور هستند بایستی کاملاً پیشتاز و الگو باشد.

وی با بیان اینکه امروز در وزارت راه و شهرسازی موضوع زمین فروشی به طور کامل منتفی است، گفت:  در تلاش هستیم از طریق مشارکت با سازمان ها و تعاونی ها در حوزه تأمین و ساخت واحد های مسکونی با حذف رانت دغدغه تأمین مسکن عمومی را با جدیت پیگیری و کاهش دهیم .

وی در خصوص اینکه نیروهای مسلح تمام تلاش خود را در تأمین زمین های آماده ساخت در سراسر کشور به کار بندند، گفت: این زمین ها باید در نقاطی باشد که کمترین هزینه آماده سازی اعم از انشعابات گاز و برق را داشته باشد.

تفاهم نامه همکاری بین وزارت دفاع و پشتیبانی و نیروهای مسلح و وزارت راه و شهرسازی با موضوع ساخت و تأمین۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان و بازنشسگان نیروهای مسلح در تیرماه امسال به امضا رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز