وزیر ارتباطات با اشاره به سرمایه‌گذاری 10 میلیاردی برای پوشش مخابراتی در شهرستان لنگرود گفت: اقدامات انجام‌ شده وظیفه وزارت برای بهبود شرایط و خدمات‌ دهی به مردم است.

به گزارش مرور نیوز،  محمدجواد آذری جهرمی ،  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (8 شهریور) در شهرستان لنگرود در جلسه کارگروه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با تاکید بر اینکه لنگرود شهر شهیدپروری است و دارای شخصیت‌های برجسته و بزرگی است، گفت: عمده سفرهای ما به استان‌ها نشان می‌دهد که شرایط خوب و مطلوب است ولی بازهم در مکان‌هایی مشکلاتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه با توجه به حجم مسافر پذیر بودن استان‌های شمالی لازم است امکانات بیشتری فراهم شود، گفت: در چند وقت اخیر اقدامات خوبی جهت توسعه ارتباطات مخابراتی در استانی‌های گیلان و مازندران انجام‌شده که در این زمینه شاهد بهبود وضعیت ارتباطی بودیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سرمایه‌گذاری 10 میلیاردی برای پوشش مخابراتی در شهرستان لنگرود افزود: اقدامات انجام‌شده وظیفه وزارت برای بهبود شرایط و خدمات‌دهی به مردم است ولی مشکلات را هم می‌شنویم و برای حل مشکلات آن تلاش می‌کنیم.

آذری جهرمی با اشاره به توسعه سیستم‌های مخابراتی در روستاهای لنگرود بیان کرد: در راستای بهبود شرایط مخابراتی در محدوده شهری 28 سایت 4G و در حوزه روستایی 23 سایت 3G و 4G راه‌اندازی شده که برای توسعه مخابرات شهری و روستایی و فیبر نوری 10 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با تأکید بر لزوم همکاری مخابرات و شهرداری‌ها خاطرنشان کرد: شهرداری و مخابرات هر دو دستگاه‌های خدمات رسان هستند و نباید مشکلات داخلی این دو نهاد خللی در بهبود خدمات‌رسانی به مردم ایجاد کند.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه استان‌های شمالی جزو استان‌های گردشگر پذیر در طول ایام سال است، گفت: باید نقاط ضعف، شناسایی و برای بهبود وضعیت سیستم‌های مخابراتی اقدامات با برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد تا در زمان افزایش مسافر مشکل مخابراتی نداشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز