بانک ایران زمین امروز مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم خود را به صورت زنده پخش می‌کند، سهامداران این بانک می‌توانند مجمع را به‌صورت مجازی وآنلاین و ازطریق وب‌سایت بانک ببینند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 1396/12/29 با حداقل نفرات برگزار خواهد شد و سهامداران بانک ایران زمین می‌توانند مجمع را به‌صورت مجازی و آنلاین و ازطریق وب‌سایت بانک ببینند.

شایان ذکر است دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک ایران زمین استماع گزارش عملکرد هیئت مدیره برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 96، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی مذکور، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی 1397، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی جاری و سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده باشد، است.

گفتنی است پخش زنده مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک ایران زمین ساعت 15:00 هم زمان از طریق آدرس: http://live.izbank.ir/ با کد بورسی و شماره شناسامه قابل دسترس است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز