شعب بانک مهر ایران در استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان و خراسان رضوی برای ارائه بیشتر خدمات قرض الحسنه به هموطنان افتتاح شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، شعب بانک مهر ایران در استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان و خراسان رضوی برای ارائه بیشتر خدمات قرض الحسنه به هموطنان افتتاح شد.

افتتاح شعبه کاشانی بروجن در استان چهارمحال و بختیاری

شعبه کاشانی بروجن(کد۳۲۱۵) در راستای ارائه خدمات گسترده قرض الحسنه به هموطنان در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

بر این اساس مشتریان، مراجعه کنندگان و متقاضیان می توانند برای استفاده از خدمات حضوری بانک مهر ایران به آدرس: بروجن، بلوار ملت، روبروی اداره کل آموزش و پرورش مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۴۲۲۳۸۶۷- ۰۳۸و دورنگار ۳۴۲۲۳۸۶۵-۰۳۸ تماس حاصل نمایند.

جانمایی شعبه زینبیه اصفهان در مکان جدید

شعبه زینبیه (کد ۲۴۲۹) استان اصفهان نیز در خیابان لاله، خیابان زینبیه شمالی، ایستگاه باسکول، جنب کوچه روح اله جانمایی شد و مشتریان می توانند با شماره تلفن های ۳۵۵۵۵۱۴۶، ۳۵۵۵۵۱۴۷، ۳۵۵۵۵۱۴۸ و ۳۵۵۵۵۱۴۹ تماس حاصل نمایند.

جابه جایی شعبه ده دی در خراسان رضوی

شعبه ده دی (کد ۳۶۰۲) بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف بهبود شبکه دسترسی شعب در مشهد، حدفاصل میدان ده دی و چهارراه لشکر، مقابل خیابان امام خمینی (ره) جانمایی شد و هموطنان می توانند برای تماس با شعبه از شماره تلفن های ۳۸۵۳۹۱۶۵- ۳۸۵۲۴۹۹۹ استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز