کمیته اصلاح و بهبود عملکرد استان‌های شمال غرب بانک توسعه تعاون با حضور مشاور مدیرعامل در امور استان‌های شمال غرب کشور و معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در تبریز تشکیل جلسه داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی؛ اولین جلسه کمیته اصلاح و بهبود عملکرد استان‌های شمال غرب کشور به منظور معارفه نریمان جهانبخش مشاور مدیرعامل بانک توسعه تعاون با حضور مدیران شعب استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در کلانشهر تبریز برگزار شد.

معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در این جلسه ضمن تأکید بر ضرورت پایش و بهبود مستمر عملکرد همه شعب گفت: کمیته اصلاح و بهبود عملکرد استان‌های شمال غرب کشور با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدها ماهانه در استان‌های مختلف شمال غرب کشور تشکیل جلسه می‌دهد.

معادی با ابراز خرسندی از انتصاب مشاور مدیرعامل در استان‌های شمال غرب اظهار داشت: حضور مدیر باتجربه در کنار همکاران استان‌های شمال غرب کشور در کسوت مشورت و مشاوره بی‌شک تأثیر بسزایی در تشخیص تهدیدها و فرصت‌ها فراهم ساخته و مسیر توسعه را هموارتر خواهد نمود.

وی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری منظم جلسات این کمیته می‌توان ضمن بهره‌گیری از فرصت‌های همفکری و تبادل‌نظر، معضلات و آسیب‌های موجود را کالبدشکافی کرده و به فرصت‌های بکر تبدیل کنیم. همچنین قطعاً امکان بررسی شرایط استان به‌طور مؤثرتری فراهم‌شده و می‌توان با تبیین اشتراکات، فرصت‌های موجود را توزیع کرد تا درنهایت زمینه‌ساز مؤثری برای بهبود شرایط در شعب شمال غرب کشور برای خدمت‌رسانی فراهم شود.

معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون ادامه داد: عارضه‌یابی مسائل موجود موجب خواهد شد تا استان‌ها شناخت جامع‌تری از ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهایشان داشته باشند و با یک استراتژی مبتنی بر اتحاد درونی و بیرونی زمینه لازم برای برطرف کردن عارضه‌ها فراهم شود.

وی در ادامه به برخی شاخص‌های بانکی چهار استان شمال غرب کشور اشاره کرد و افزود: چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان وجه اشتراکات زیادی دارند که می‌توان با بررسی کلی آنها، زمینه‌ساز کاهش عارضه‌ها و افزایش فرصت‌ها در بانک شد.

معادی در پایان بر ضرورت ریسک‌پذیری مدیران اشاره کرد و اذعان داشت: مدیریت یعنی توان ریسک‌پذیری؛ مدیران در بانک‌ها باید با رعایت اصول ریسک‌پذیر نیز باشند تا از فرصت‌های موجود حداکثر بهره‌مندی را در جهت منافع سازمانی داشته باشند.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه هریکی از اعضای حاضر به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز