مدیر شعب خراسان شمالی گفت: 790 میلیارد ریال تسهیلات در 9 ماه امسال به بیش از هزار و 451 طرح اشتغالزایی در استان از سوی بانک توسعه تعاون خراسان شمالی پرداخت‌شده است.

به گزارش مرور نیوز، مدیر شعب خراسان شمالی در نشست مطبوعاتی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بابیان اینکه بانک توسعه تعاون در همه بخش‌های اقتصادی حامی رونق اشتغال است، اظهار داشت: بیش‌ترین طرح‌های پرداختی در بخش کشاورزی و صنعت بوده است.

محمد ندری بیابانی گفت: 70 درصد تسهیلات پرداختی از سوی بانک توسعه تعاون با اولویت اعطای تسهیلات به تعاونی‌ها پرداخت می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تسهیلات ازدواج اشاره کرد و افزود: هم‌اینک هیچ متقاضی در بانک توسعه تعاون خراسان شمالی در صف انتظار برای دریافت تسهیلات ازدواج نیست و به‌طور مستمر در تلاش هستیم تا این تسهیلات پس از طی مراحل ثبت‌نام در کوتاهترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت شود.

ندری بیابانی بابیان اینکه بانوان در اجرای طرح‌های اشتغالزایی انحراف و خطای کمتری دارند فزود: طرح‌های بانوان بیشتر در زمینه دامداری در حوزه دام سبک و سنگین، ایجاد گلخانه و پوشاک بوده است و حضور بانوان در فعالیت‌های اقتصادی، در رشد نرخ اقتصادی استان تأثیرات مثبتی بر جای دارد.

مدیر شعب خراسان شمالی بابیان اینکه خانوارهای عشایری نیز در اجرای طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری بسیار موفق عمل کرده‌اند اظهار داشت: عمدتاً مشتریانی که در قالب طرح‌های عشایری از بانک تسهیلات دریافت کرده‌اند 100 درصد تسهیلات خود را به‌موقع پرداخت می‌کنند.

وی افزود: خانوارهای عشایری استان در بازپرداخت اقساط وام‌ها بسیار خوش‌حساب هستند و خدمت مؤثر و مستمر به این هموطنان، از افتخارات بانک توسعه تعاون است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز