در روز بازدید مدیرعامل بیمه کوثر بیش از دو میلیارد تومان بصورت مستقیم به پنج نفر از زلزله زدگان اخیر شهرستان خوی پرداخت شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل روابط عمومی و اعلام مدیر سرپرستی آذربایجان غربی بیمه کوثر، پس از وقوع زمین لرزه شامگاه شنبه مورخ 1401/11/08 در شهرستان خوی، همکاران و ارزیابان خسارت بیمه کوثر در ساعات اولیه پس از وقوع حادثه به سرعت به محل اعزام شده و با بررسی های میدانی، روند تشکیل پرونده خسارت دیدگانی که تحت پوشش بیمه کوثر بودند را آغاز نمودند.

به گزارش روابط عمومی و اعلام مدیر سرپرستی آذربایجان غربی بیمه کوثر، در این مرحله و با حضور مدیرعامل شرکت 5 فقره خسارت جمعا به مبلغ 2 میلیارد و 150 میلیون تومان پرداخت گردید و تعداد 1800 پرونده هم در حال بازدید و ارزیابی است که روند پرداخت آنها توسط همکاران با قید فوریت در جریان است.

ابوالفضل آقادادی در این بازدید ضمن بررسی میدانی مناطق زلزله زده و وضعیت هموطنان در شهرستان خوی، از نزدیک بر روند پرداخت خسارت نظارت نموده و بر تسریع در ارائه خدمات به زلزله زدگان تأکید ویژه نمود.

 رضا خبازی بیان نمود: روند بررسی و رسیدگی به پرونده خسارت های جدید مرتبط با زلزله اخیر توسط کارشناسان و ارزیابان خسارت بیمه کوثر مستقر در سرپرستی استان آذربایجان غربی ادامه خواهد داشت.