مدیرعامل بیمه کوثر با اعضای هیات‌مدیره و بازرس انجمن صنفی نمایندگان شرکت به‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر ، این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت، دبیر و اعضای هیات‌مدیره انحمن صنفی نمایندگان برگزار شد.

براساس این گزارش، در این جلسه، اعضای هیات‌مدیره انجمن ضمن بهره‌مندی از رهنمودهای مدیرعامل شرکت بیمه کوثر به‌منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه گردند و در ادامه جلسه نیز درخصوص برنامه‌های آتی انجمن صنفی تبادل نظر شد.

گفتنی ا‌ست؛ اساسنامه انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر در چهار فصل و «42» ماده در تاریخ دوم مردادماه 1398 با حضور نماینده وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی، عضو هیات‌مدیره، مدیر امور نمایندگان و جمعی از نمایندگان بیمه کوثر تصویب و مقرر شد تا فرآیند ثبت انجمن صنفی حداکثر تا دو ماه آینده انجام و مراحل قانونی ثبت در وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی تکمیل و فعالیت انجمن رسما آغاز گردد.

برپایه این گزارش، انجمن صنفی نمایندگان شرکت با استناد به ماده«131» قانون کار جمهوری اسلامی ایران تشکیل و اعضای هیات‌مدیره و بازرسان این انجمن محمدرضا باغبان، حسین سماک، رعنا نوفرستی، محمد فرجی و توران نیک‌روش به ترتیب به‌عنوان رییس و اعضای هیات‌مدیره و علی رفیعی نیز به‌عنوان عضو علی‌البدل و صادق فرهنگی‌‌خانی و احمد ملاصادقی به عنوان بازرسان اصلی و عفت باقری در مقام بازرس علی‌البدل تعیین شدند.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه‌های نمایندگان به صورت حرفه‌ای، منسجم‌، هدفمند و آگاهانه دانست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز