رییس کمیته عالی انقلاب یمن در توییتی نوشت: ایران با توجه به امکاناتی که دارد از پاسخ ناتوان نیست اما تأخیر در این پاسخ به نفع ایران نیست.

به گزارش مرور نیوز،  محمد علی الحوثی ، رییس کمیته عالی انقلاب یمن در خصوص هرگونه تاخیر در پاسخ به اقدام اخیر آمریکا هشدار داد.

محمد علی الحوثی در توییتر نوشت: ایران با توجه به امکاناتی که دارد از پاسخ ناتوان نیست اما تأخیر در این پاسخ به نفع ایران نیست و حوصله به خرج دادن در پاسخ کمکی به این کشور نمی‌کند. کسی که اولویت‌ها را درک می‌کند اهمیت حرکت عملی سریع و مسوولانه به دور از جنگ لفظی را می‌داند. صلح را انسان‌های ضعیف نمی‌سازند و پیروزی را دست‌های لرزان به دست نمی‌آورند.

توییت محمد علی الحوثی

الحوثی پیشتر نیز در توییتی شهادت «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی سپاه قدس ایران و ابومهدی المهندس جانشین فرمانده الحشد الشعبی را به سران ایران و عراق و ملت‌های این دو کشور تسلیت گفته و اعلام کرده بود، این ترور محکوم است و پاسخ سریع و مستقیم، راه‌حل آن است.

آمریکا بامداد سیزدهم دی ماه (سوم ژانویه) با حمله پهپادی، قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین فرمانده الحشدالعشبی عراق را در فرودگاه بغداد شهید کرد.

پیکر سردار قاسم سلیمانی شنبه (دیروز) در برخی شهرهای عراق تشییع شد و امروز وارد ایران شد. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز