مایکل مور در توییتر خود نوشت: از رهبر ایران خواهش می‌کنم که به اقدام تروریستی ما (آمریکا) برای به شهادت رساندن ژنرال که با خشونت تمام انجام شد، از هیچ گونه انتقام خشونت‌آمیز و تنش‌زا استفاده نشود.

به گزارش مرور نیوز، مایکل مور، فیلمساز جنجالی آمریکا در ادامه واکنش شدید‌الحن خود نسبت به اقدام تروریستی ترامپ در به شهادت رساندن ژنرال ایرانی،  سردار قاسم سلیمانی  در توییر خود نوشت: از رهبر انقلاب درخواستی شخصی دارم.

«مور» در توئیتی که چند ساعت پیش در حساب توئیتری خود منتشر کرده نوشت: من درخواستی شخصی از رهبر ایران دارم و از او خواهش می‌کنم که به اقدام تروریستی ما (آمریکا) برای به شهادت رساندن ژنرال که با خشونت تمام انجام شد، از هیچ گونه انتقام خشونت‌آمیز و تنش‌زا استفاده نشود تا من و میلیون‌ها آمریکایی دیگر این مشکل را به صورت صلح‌آمیز حل کنیم.

توییت مایکل مور (1)

مایکل مور همین پیام و درخواست خود از  رهبر انقلاب  را در صفحه اینستاگرام خود نیز منتشر کرده و در اینجا در پایان مطلب نوشته: به محض پاسخی از سوی رهبر ایران، آن را همینجا منتشر خواهم کرد.

توییت مایکل مور (2)

این فیلمساز آمریکایی که همواره از مخالفین سرسخت دونالد ترامپ بوده به محض  حمله تروریستی  و به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی، در صفحات مجازی به جنگ‌افروزی ترامپ تاخت و به حمایت از ایران پرداخت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز