دو افسر پلیس آمریکایی بر اثر تیراندازی افراد مسلح در حین انجام ماموریت جان خود را از دست دادند.

به گزارش مرور نیوز، در حادثه تیراندازی در شهر «مک آلن» واقع در جنوب تگزاس، دست‌کم دو افسر پلیس آمریکا هدف اصابت گلوله قرار گرفتند و جان خود را از دست دادند خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» در این خصوص گزارش کرد، «جیم دارلینگ» شهردار مک آلن روز گذشته (شنبه) در بیانیه‌ای که در صفحه توییتر خود منتشر کرد نوشت: «با قلبی آکنده از درد، این خبر وحشتناک را با شما به اشتراک می‌گذارم که امروز، ما دو تن از افسران پلیس شجاع مک آلن را از دست دادیم. عمیق‌ترین تسلیت و همدردی خود را به خانواده‌های افسر پلیس ادلمیرو گرزا و اسماعیل چاوز ابراز می‌کنم».

طبق این گزارش، دو افسر پلیس مذکور، شنبه شب در حین مأموریتی به دست یک فرد مسلح کشته شدند و عامل مسلح این حمله بعد از کشتن دو افسر پلیس با گلوله خودکشی کرد.

علی‌رغم آنکه جزئیاتی درباره این حادثه منتشر نشده است اما بنا به گفته پلیس مک آلن، مظنون این حادثه، «آدلون کارامیلو» جوان ۲۳ ساله‌ای بوده است که سابقه بازداشت داشته است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود اما لابی سلاح در این کشور به اندازه‌ای قدرتمند است که تاکنون کنگره این کشور حاضر به وضع قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح نشده است.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز