رئیس جمهور آمریکا در توییتر با حمله به سندرز گفت: جو بایدن فاسد می‌خواهد بودجه پلیس ما را قطع کند.

به گزارش مرور نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر رقیب دموکرات خود در سوم نوامبر را آماج حملات لفظی قرار داد و او را به نابود کردن این کشور با همراهی سناتور برنی سندرز متهم کرد.

دونالد ترامپ که این روز‌ها توییتر را با تریبون گردهمایی انتخاباتی خود اشتباه گرفته، در حساب توییتر خود آورد: جو بایدن فاسد می‌خواهد بودجه پلیس ما را قطع کند. او ممکن است (این هدف) را در قالب کلمات متفاوتی بیان کند، اما وقتی به عهد او با برنی دیوانه و دیگر موارد نگاه می‌کنید، این (دقیقا) همان کاریست که او قصد آن را کرده است. این (همان چیزیست) که آمریکا را ویران می‌کند!

رئیس جمهور آمریکا از ابتدای اعتراضات ضد نژادپرستی در این کشور، که در واکنش به قتل یک شهروند سیاهپوست به دست پلیس سفید پوست مینیاپولیس انجام شد، با اراذل و اوباش خواندن معترضان، از پلیس نژادپرست این کشور پشتیبانی کرد. ترامپ همچنین از مخالفان جدی طرح کاهش بودجه پلیس آمریکا محسوب می‌شود.

ائتلافی از اتحادیه و انجمن پلیس‌های آمریکا اخیرا حمایت خود از انتخاب مجدد دونالد ترامپ را اعلام کردند. این انجمن دلیل حمایت خود را پشتیبانی تمام قدِ رئیس جمهور آمریکا از آنان عنوان کرده‌ و گفته‌ است ترامپ آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز