قصر ملکه الیزابت دوم از ۲۵ سپتامبر برای نمایش چند فیلم سینمایی تبدیل به سینما ماشین می شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از هالیوود ریپورتر، درام جنگی «۱۹۱۷» ساخته «سم مندز»، و پس از آن فیلم موزیکال «راکتمن» در کاخ ساندرینگهام متعلق به ملکه الیزابت دوم به صورت «سینما ماشین» نمایش داده می شوند.

عمارت ملکه الیزابت دوم برای نمایش چند فیلم به عنوان «سینما ماشین» استفاده می شود.

ملک ساندرینگام، عمارت ییلاقی ملکه الیزابت دوم، از ۲۵ سپتامبر میزبان فیلم های به صورت اکران « سینما ماشین » خواهد بود که شامل تعدادی از فیلم های محبوب و برنده جوایز است که در یک صفحه نمایش پیشرفته LED نمایش داده می شود.

فیلم «۱۹۱۷» از «سم مندز» اولین فیلم اکرانی خواهد بود و پس از آن «راکتمن» نمایش داده می شود. اکران های ۲۶ سپتامبر شامل «داستان اسباب بازی»، «بزرگترین شومن» و «راپسودی بوهمی» یا «حماسه کولی» خواهد بود.

روز بعد نیز، فیلم های «موانا»، «گریس» و «تولد یک ستاره» اکران خواهد شد.

قیمت بلیط از ۳۲.۵۰ پوند شروع می شود، که با پرداخت ۷.۵۰ پوند اضافی برای صندلی و میز  اضافه  در کنار وسیله نقلیه همراه با تنقلات است.

شرکت کنندگان وسایل نقلیه خود را در مناطق تعیین شده در پارک «پارک ییلاقی ساندرینگهام» (Sandringham Country Park) پارک می کنند و فیلم را از طریق یک فرستنده صوتی در ماشین خود می شنوند.

تمام پروتکل های بهداشتی نیز در این محل سینما ماشین رعایت می شود.

به هر اتومبیل فضا برای فاصله اجتماعی از وسیله نقلیه بعدی اختصاص داده می شود و به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا برای تماشای فیلم در خارج از اتومبیل خود بنشینند.

از سال ۱۸۶۲، ساندرینگهام خانه خصوصی چهار نسل از پادشاهان انگلیس بوده است.

در این خلوتگاه به طور منظم رویدادهای آموزشی و سرگرمی مانند تورهای باغبانی، سیب چینی و نمایشگاه صنایع دستی کریسمس برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز