دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین ادعای خود در توییتر نوشت: سیستم رای گیری دامینیون ۲.۷ رای به مرا پاک کرده است.

به گزارش مرور نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: سیستم رای گیری دامینیون ۲.۷ رای به ترامپ را در سراسر کشور پاک کرده است. تحلیل داده ها نشان می دهند در پنسیلوانیا ۲۲۱۰۰۰ رای از ترامپ به بایدن تغییر پیدا است. ۹۴۱۰۰۰ رای به ترامپ پاک شد. ایالتهایی که از سیستم های رای گیری دامینیون استفاده کردند ۴۳۵۰۰۰ رای را از ترامپ به بایدن تغییر دادند.

 سیستم دامینیون یک سیستم ثبت آرا و برگرفته از نام یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه فروش سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مربوط به رأی‌دهی الکترونیکی است که ترام مدعی است ۲.۷ میلیون رأی او را حذف کرده است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در جدیدترین توئیتش نوشت: ایالتهای زیر سوال رفته باید فورا باید در ردیف ایالتهای محل پیروزی ترامپ قرار بگیرند. بایدن پیروز نشد، او با اختلاف زیاد شکست خورد.

ترامپ پیشتر نیز در توئیتی نوشت که فاصله آرایش با بایدن در ایالت آریزونا از ۲۰۰۰۰۰ به ۱۰۰۰۰ رای کاهش یافته است. او ادعا کرد: اگر بتوانیم همه آرای آریزونا را بازشماری کنیم به آسانی در این ایالت پیروز خواهیم شد.

ترامپ مدعی شد که آرایش به اکنون به عدد ۷۳ میلیون رسیده است.

او همچنین در توئیت دیگری به رسانه فاکس نیوز که قبلا رسانه محبوبش بود حمله کرده و وضعیت اقبال مردم به این رسانه را بد خواند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز