هواپیمای متعلق به امارات در فرودگاه بن گوریون در رژیم صهیونیستی پس از عادی سازی روابط به زمین نشست.

به گزارش مرور نیوز، در حالی که تحرکات ابوظبی و تل‌آویو برای اجرای توافق سازش عادی سازی روابط ادامه دارد، منابع خبری رژیم صهیونیستی از فرود یک هواپیمای اماراتی در فرودگاه بن گوریون خبر دادند.

«ایتالی بلومنتال» خبرنگار روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در صفحه توییتر خود از فرود یک هواپیمای متعلق به امارات در فرودگاه بن گوریون تل‌آویو خبر داد.

این خبرنگار صهیونیست در این توییت که به زبان عبری منتشر کرده است، همچنین نوشت: «هواپیمای اختصاصی بوئینگ ۷۳۷ که قبلا ادعا شده بود، مقام‌های ارشد اماراتی خاندان سلطنتی ابوظبی از آن برای سفر استفاده کرده‌اند، هم اکنون در فرودگاه بن گوریون است. این سفر یک سفر مستقیم (از ابوظبی به تل‌آویو) بوده است».

انتشار خبر حضور یک هواپیمای اماراتی در فرودگاه بن گوریون و احتمال حضور مقام‌های ارشد این کشور در این این منطقه از فلسطین اشغالی در شرایطی صورت گرفته که هفته گذشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی از احتمال سفر ولی‌عهد امارات به تل‌آویو خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از یک مقام اماراتی گزارش داده بودند که «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی به زودی به قدس اشغالی سفر خواهد کرد

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز